Ne spreglejte ...

NARAVOSLOVNI DAN - o zdravju

V tem tednu je na PŠ Velika Kostrevnica potekal naravoslovni dan na temo zdravja in dobrega počutja. Dan je bil izjemno poučen in zabaven za učence. Cilj dneva je bil ozaveščati otroke o pomenu zdravega načina življenja.

Učenci 1. in 2. razreda so si pripravili pomarančni sok in spoznali pomen uravnotežene prehrane. Učenci 3. in 4. razreda pa so imeli ustvarjalno poučne urice, kjer so sami oskrbeli poškodbe na poškodovani papirnati roki.

Obiskala nas je tudi medicinska sestra, ki je predavala o pomenu zdravih zob, pravilni ustni higieni ter kako preprečevati težave z zobmi. Spregovorila je tudi o zdravi prehrani in oskrbi poškodb. Učenci so izvajali tudi različne gibalne naloge za sproščanje in za razvijanje ustrezne drže pri sedenju.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika