Ne spreglejte ...

 • Donacija dela dohodnine za šolski sklad OŠ Šmartno

  Spoštovani.

  tudi v letošnjem letu lahko državljani Republike Slovenije namenijo del donacije dohodnine v šolski sklad (do 0,3%). Če svojega dela donacije dohodnine, ki je v celoti 1%, še niste namenili drugim upravičencem vas prosimo, da jo namenite našemu šolskemu skladu.

  Zahtevo lahko oddate elektronsko na naslovu https://edavki.durs.si ali izpolnite priloženi obrazec, ki ga oddate razredniku. V šoli bomo zbrali vse vloge in jih posredovali na FURS.

  Obrazce v papirni obliki lahko učenci prevzamejo tudi v tajništvu šole.

  Do vloge za oddajo zahtevka za donacijo dela dohodnine in do več informacij o šolskem skladu OŠ Šmartno lahko dostopate na tej povezavi.

  Več ...
 • 1
 • 2

Tradicionalni slovenski zajtrk

V petek, 17. 11. 2023, smo obeležili 13. Tradicionalni slovenski zajtrk. V skupini Pikapolonic smo si za ta dogodek zajtrk postregli na prav poseben način. Zajtrkovali smo skupaj, ob združenih mizah, s prav posebni prtički. Imeli smo možnost poizkusiti lokalno slovensko pridelano hrano, kot so kruh, maslo, med, jabolka in med.

Otroci so bili nad zajtrkom navdušeni.

">Fotografije

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika