Ne spreglejte ...

 • Donacija dela dohodnine za šolski sklad OŠ Šmartno

  Spoštovani.

  tudi v letošnjem letu lahko državljani Republike Slovenije namenijo del donacije dohodnine v šolski sklad (do 0,3%). Če svojega dela donacije dohodnine, ki je v celoti 1%, še niste namenili drugim upravičencem vas prosimo, da jo namenite našemu šolskemu skladu.

  Zahtevo lahko oddate elektronsko na naslovu https://edavki.durs.si ali izpolnite priloženi obrazec, ki ga oddate razredniku. V šoli bomo zbrali vse vloge in jih posredovali na FURS.

  Obrazce v papirni obliki lahko učenci prevzamejo tudi v tajništvu šole.

  Do vloge za oddajo zahtevka za donacijo dela dohodnine in do več informacij o šolskem skladu OŠ Šmartno lahko dostopate na tej povezavi.

  Več ...
 • 1
 • 2

Kulturna šola

Projekt Kulturna šola se izvaja že 15. leto zapored. Na javni poziv k oddaji vlog za dodelitev naziva »Kulturna šola 2021« je prispelo 75 vlog. Ocenjevalna komisija je sprejela sklep, katerim šolam se za obdobje 2021-2025 podeli naziv »Kulturna šola«. Na šolo smo prejeli obvestilo, da skladno z razpisanimi kriteriji tudi OŠ Šmartno izpolnjuje vse kvantitativne in kvalitativne pogoje za naziv »Kulturna šola.«

Še naprej se veselimo vseh kulturnih udejstvovanj in dosežkov učenk in učencev naše šole.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika