- Podrobnosti
- Objavljeno: torek, 23. junij 2026
- Prispeval-a: Neža Peterlin
V letošnjem šolskem letu so učenci 4.a posebno pozornost namenili odgovornemu in spoštljivemu ravnanju s hrano. Pri kosilu so pazili, da so zavrgli čim manj hrane, ostanke so vsakodnevno tehtali in rezultate skrbno beležili. Iz meseca v mesec so uspešno zmanjševali količino zavržene hrane, proti koncu šolskega leta pa jim je večkrat uspelo pojesti prav vse, kar so si naložili na krožnike. Za svojo prizadevnost in sodelovanje v projektu Ekošole - Hrana ni za tjavendan so si ob zaključku šolskega leta prislužili tudi majhno sladko nagrado.