Nacionalni mesec skupnega branja

Nacionalni mesec skupnega branja


Preberimo gibanje in pregibajmo branje!


Od 8. 9. do 9. 10. že tradicionalno poteka projekt Nacionalni mesec skupnega branja. Rdeča nit letošnjega je povezava med branjem in gibanjem. Na naši šoli bodo učenci v tem času skupaj z učitelji in tudi sami ob različnih priložnostih prebirali knjige, katerih vsebina je povezana z gibanjem oz. športom, se o prebranem pogovarjali in si branje popestrili z različnimi gibalnimi igrami in športnimi aktivnostmi. Prav kmalu bodo lahko brali tudi ob in na igrišču, kjer imamo v načrtu tudi postavitev knjigobežnice. Naj bosta gibanje in branje z roko v roki učencem spodbuda za razvijanje bralnih navad in za vzbujanje veselja ob prebiranju knjig.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika