Šolsko plesno tekmovanje 2023

Zadnji šolski dan v koledarskem letu je na Šmarski šoli obarvan plesno. Plesni pari od 6. do 9. razreda so se pomerili v standardnih in latinsko-ameriških plesih. Ob plesišču so plesalce spremljala stroga očesa šestih sodnikov, med odmori so za vzdušje poskrbeli štirje, skoraj čisto pravi snežaki. Program so tudi tokrat popestrile štiri skupine ritmičnih gimnastičark. Zopet je s pesmijo in glasbeno spremljavo presenetil "novoletno-božični" učiteljski pevski zbor:). Mesta na plesnem tekmovajnu so si razredi razdelili: v kategoriji 6. in 7. razredov: 6.c, 7.c in 7.a, v kategoriji 8. in 9. razredov: 8.a, 9.c in 9.a. Prav vsem tekmovalcem čestitke za izkazano plesno znanje, nastopajočim in navijačem pa gre zahvala za lepe nastope in kulturno navijanje! Srečno 2024!