Obvestilo - pouka prost dan

Spoštovani starši,

v skladu z letnim delovnim načrtom bo v petek, 9. 2. 2024, pouka prost dan. Šola bo ta dan zaprta.
Puka prost dan smo nadomestili v soboto, 30. septembra 2023, ko smo na matični šoli in vseh treh podružničnih šolah izvedli vajo evakuacije. V okviru dneva dejavnosti se je v drugem delu dogodka pred matično šolo predstavilo več služb, ki rešujejo naša življenja v različnih nesrečah (lokalni gasilci, ekipa prve pomoči z nujno medicinsko pomočjo Zdravstvenega doma Litija, policijska postaja Litija skupaj s policistom vodnikom psov, gorska reševalna služba iz Litije ter vojska). 
Več o dogodku si lahko preberete na naslednji povezavi - klik.

Tomaž Rozina, ravnatelj

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika