Seznanitev s spremembo jedilnikov za šolsko leto 2024/2025

Spoštovani!

Obveščamo vas, da je skupina za prehrano 28. 8. 2024 sprejela sklep, da za šolsko leto 2024/2025 prilagodimo jedilnike.

Za ukrep smo se odločili, saj imamo v letošnjem šolskem letu v primerjavi s preteklimi leti povečano število kosil. Pesti nas prostorska stiska in posledično premajhne kapacitete za pripravo hrane, zato bodo jedilniki prilagojeni glede na zmožnosti kuhinje. Zaradi razmer ne bomo vedno zmogli slediti novim smernicam prehranjevanja v vzgojno - izobraževalnih zavodih. Jedilniki so objavljeni na šolski spletni strani.

Omenjene težave so v procesu reševanja v dogovoru z občino.

V kolikor glede na obstoječ jedilnik želite vašega otroka odjaviti od kosil za celo šolsko leto, lahko to storite na spletni naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali pokličete v računovodstvo. Odjava za posamezni dan se opravi v sistemu Lopolis.

Hvala za razumevanje,
vodstvo OŠ Šmartno