Ne spreglejte ...

 • Donacija dela dohodnine za šolski sklad OŠ Šmartno

  Spoštovani.

  tudi v letošnjem letu lahko državljani Republike Slovenije namenijo del donacije dohodnine v šolski sklad (do 0,3%). Če svojega dela donacije dohodnine, ki je v celoti 1%, še niste namenili drugim upravičencem vas prosimo, da jo namenite našemu šolskemu skladu.

  Zahtevo lahko oddate elektronsko na naslovu https://edavki.durs.si ali izpolnite priloženi obrazec, ki ga oddate razredniku. V šoli bomo zbrali vse vloge in jih posredovali na FURS.

  Obrazce v papirni obliki lahko učenci prevzamejo tudi v tajništvu šole.

  Do vloge za oddajo zahtevka za donacijo dela dohodnine in do več informacij o šolskem skladu OŠ Šmartno lahko dostopate na tej povezavi.

  Več ...
 • 1
 • 2

Kostanjev piknik

V petek, 20. 10., smo imeli kostanjev piknik. Učenci PŠ Primskovo in otroci vrtčevskih skupin Sovic in Čukcev smo se skupaj s starši najprej zbrali pri PŠ Primskovo od koder smo se odpravil na krajši pohod proti lovski koči. Pri koči je že dišalo po pečenem kostanju, ki so ga spretno pekli nekateri od očetov. Okrepčali smo se s čajem in dobrotami, ki so jih prinesli starši ter slastnim kostanjem. Otroci so se zaigrali v različnih igrah, starši pa so prijetno kramljali in tako je popoldne minilo v prijetnem vzdušju.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste pomagali pri organizaciji kostanjevega piknika.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika