×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5408 is not published

Ne spreglejte ...

DELO V OPB

V mesecu septembru in oktobru smo ustvarjali strašilkote, pošastkote in barvali kamenčke. Strašilkoti so glave strašil, nekateri zabavni, nekateri smešni in nekateri veseli. Pošastkoti pa so nastali iz papirja, v obliki stožcev z različnimi dodatki. Ker smo EKO šola smo barvali tudi kamenčke za na grobove.

V sredo smo imeli kostanjev piknik. Na pikniku smo pripravili različne igre, proste igre, športne postaje podobne Exatlonu in ustvarjalne dejavnosti. Imeli smo tudi peko kostanja in odličen sok. Vsako nalogo na postajah smo opravili 5x, potem smo si dali štampiljko. Ko smo zbrali vse štampiljke, smo dobili nagrado - bonbon. 

Tjaši je bil najbolj všeč pečen kostanj, Gaji pa so bile všeč športne postaje in tudi pečen kostanj.

Tjaša Černe in Gaja Knez 4.r

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika