London - 1. dan

Po (malo) turbolentnem vzletu in mirnejšem pristanku, nas je v Londonu pričakalo neobičajno angleško vreme. Sonce na vsakem koraku. Najprej nas je avtobus zapeljal do ničelnega poldnevnika, kjer smo z eno nogo stali na vzhodni in z drugo nogo na zahodni strani sveta. Presentil nas je razgled na nič kaj londonsko značilni Dockland, ki je v zadnjih desetih letih zaradi gradnje visokih stolpnic v celoti spremenil podobo. 
 
Ladjica nas je po reki Temzi popeljala v center Londona in z največjim navdušenjem smo med vožnjo opazovali osvetljeni London Bridge, Tower of London, Millenium Bridge, St John Cathedral, London Eye.... Izstopili smo pod znamenitim Big Benom in se odpravili skozi Kitajsko četrt do trga Leichester. Tu smo pa res doživeli pravi utrip londonskega nočnega življenja, množice ljudi, umetnikov na ulicah... 
 
Pošiljamo vam lepe pozdrave iz Londona! 

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika