×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5653 is not published

KULTURNI DAN PETIH RAZREDOV

Pretekli teden smo v petih razredih izvedli kulturni dan. Odpeljali smo se v Ljubljano, kjer smo si ogledali ostanke rimske Emone, se sprehodili po srednjeveški Ljubljani in se spoznali z upravnimi stavbami današnjega mesta. Imeli smo odlični vodički, ki sta nam izdali kar nekaj mestnih skrivnosti.

Med njimi - kaj je rdeči petelin? Kaj so počeli Pod trančo? Zakaj imajo Robbovi kipi 3. in 4. prst združen skupaj? Ali pa - čemu je fasada na NUK-u takšne barve? In kaj predstavljajo okna? To je le nekaj izmed njih.

Če ne veste - povprašajte naše petarje, saj so spoznali središče našega glavnega mesto do podrobnosti in vam bodo radi izdali kakšno skrivnost.

 

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika