- Podrobnosti
- Objavljeno: sobota, 24. januar 2026
- Prispeval-a: Manca Hauptman
Pri RaP dejavnostih učencem 3. b razreda ni nikoli dolgčas. Vsak dan je poln smeha, novih izzivov in razvijanja različnih spretnosti, ob tem pa se učenci tudi neizmerno zabavajo.
Pri žogariji se otroci zabavajo ob različnih igrah z žogo ter urijo svoje gibalne spretnosti. Učenci najbolj uživajo pri igri med dvema ognjema. Pri gibalku otroci raziskujejo gibanje skozi raznolike poligone in zabavne gibalne igre, kjer tečejo, plezajo, preskakujejo ter se ob tem odlično zabavajo. Pri mavrični ustvarjalnici se učenci poigravajo z barvami in na ustvarjalen način širijo svoje znanje likovne umetnosti. Ko pa je čas za lego masters, domišljija nima meja – otroci sestavljajo različne izzive in pri tem razvijajo svojo ustvarjalnost ter vztrajnost.
Kljub pestrosti dejavnosti nam vedno ostane tudi nekaj časa za prosto igro in sprostitev. Nekaj utrinkov našega ustvarjalnega in igrivega vsakdana si lahko ogledate v spodnji galeriji.