×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5945 is not published

Ne spreglejte ...

 • Zbiranje starega papirja

  Spoštovani krajani!

  Učenci 9. razreda OŠ Šmartno bomo v tednu od ponedeljka, 2. 10., do petka, 6. 10. 2023, zbirali STAR PAPIR. Prosimo vas, da odpadni papir, zvezan v svežnje, odložite pred vhod svoje hiše ali stanovanja. Prosimo vas, da ne prilagate kartona, saj le-ta zniža ceno zbranemu papirju. Veseli pa bomo, če ga boste pripeljali pred šolo, in sicer k vhodu v športno dvorano (nasproti igrišča oz. strelskega doma), kjer bo stal kontejner. Če imate večjo količino papirja, nam sporočite in organizirali bomo šolski prevoz.

  HVALA!                                                          9. a, b in c ter razredničarke

  Več ...
 • 1
 • 2
 • 3

Likovno ustvarjanje v 3. in 4. razredu

V 3. in 4. razredu PŠ Štangarske Poljane smo bili v zadnjih urah likovne umetnosti zelo ustvarjalni. Lotili smo se prostorskega oblikovanja. Učenci so izdelovali hiše z okolico. Preizkusili so se kot krajinski arhitekti in delo odlično opravili, hkrati pa v delu tudi zelo uživali.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika