Napoved dejavnosti

sreda, 11. 9. 2024: 1. roditeljski sestanek Čebelice
sreda, 11. 9. 2024: Roditeljski sestanek - Javorje

Športni teden

Mesec avgust se je začel v znamenju športa in olimpijskih iger. Tudi v vrtcu smo bili športno zelo aktivni. Vsak dan so bile na sporedu športne aktivnosti.

Pri igrah z žogo smo bili zelo uspešni. Tako pri brcanju na gol, metanju na koš, odbijanju in podajanju. Zelo zabavna je bila tudi igra z manjšimi, barvnimi žogami.

V sredo smo odšli na pohod po Škratovi dolini, kjer smo uživali na svežem zraku in seveda v prosti igri na cilju naše poti.

Na igrišču OŠ Šmartno smo pripravili štafetne igre. Otroci so se razdelili v skupine, določili ime skupine in tekmovali. Pri igri so se podpirali in navijali vsak za svojo skupino.

Seveda pa se teden ni mogel zaključiti brez balonov. Igra z njimi je bila res zabavna in otroci so se je zelo razveselili.

Galerija skupnih dogodkov