Napoved dejavnosti

Ni dogodkov

Novim dogodivščinam naproti

S 1. septembrom smo ponovno vstopili na pot novih dogodivščin, ki na nas čakajo v letu 2023 - 2024.

V Vrtcu Ciciban smo na nove začetke skrbno pripravljeni. Namreč zelo nestrpno smo že čakali vse otroke, ki so počitnice preživeli doma, se veselili, da se srečamo z vsemi v na novo pripravljenih igralnicah, še posebej pa smo se pripravili na vse, ki v naš vrtec vstopajo prvič.

Zaposleni Vrtca Ciciban vsem našim otrokom in njihovim staršem izrekamo iskreno dobrodošlico. Vsi skupaj bomo poskrbeli za to, da bodo otroci doživeli kar se da najlepše trenutke v vrtcu, jim omogočili obilo izkušenj, staršem pa nudili razumevanje in strokovno podporo.

Star pregovor pravi lepa beseda lepo mesto najde. Naj nas ta rek spremlja vsak dan, predvsem pa takrat, ko kaj ne bo šlo čisto pa naših željah in načrtih. S pogovorom so vse težave rešljive.

Srečno in prijetnih dogodivščin polno vrtčevo leto!

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika