Ne spreglejte ...

 • Donacija dela dohodnine za šolski sklad OŠ Šmartno

  Spoštovani.

  tudi v letošnjem letu lahko državljani Republike Slovenije namenijo del donacije dohodnine v šolski sklad (do 0,3%). Če svojega dela donacije dohodnine, ki je v celoti 1%, še niste namenili drugim upravičencem vas prosimo, da jo namenite našemu šolskemu skladu.

  Zahtevo lahko oddate elektronsko na naslovu https://edavki.durs.si ali izpolnite priloženi obrazec, ki ga oddate razredniku. V šoli bomo zbrali vse vloge in jih posredovali na FURS.

  Obrazce v papirni obliki lahko učenci prevzamejo tudi v tajništvu šole.

  Do vloge za oddajo zahtevka za donacijo dela dohodnine in do več informacij o šolskem skladu OŠ Šmartno lahko dostopate na tej povezavi.

  Več ...
 • 1
 • 2

Tradicionalni slovenski zajtrk

V petek, 17.11. 2023, je potekal vseslovenski projekt "Tradicionalni slovenski zajtrk", katerega slogan je letošnje leto "Kruh za zajtrk - super dan!" Tudi na naši šoli je bil ta dan zares super, saj ga nismo pričeli s poukom, ampak z odličnim domačim zajtrkom. Po pogovoru in ogledani oddaji, ki jo je o tradicionalnem slovenskem zajtrku pripravil Ribič Pepe, smo se odpravili do čebelarja Jureta, ki nam je razkazal čebelnjak in povedal marsikatero zanimivost o čebelah. Posladkali smo se tudi z medenimi piškoti, ki jih je za nas spekla gospa Možina in domačim jabolčnim sokom. Za to zanimivo, poučno ter sladko dopoldne se obema iskreno zahvaljujemo.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika