Napaka

četrtek, 16. 5. 2024: Družinski dan - POLHKI
četrtek, 16. 5. 2024: Zvezdice babice in dedki

Vstop v praznični december

V vrtcu Ciciban smo v četrtek, 1. decembra 2022, s prižigom lučk na smrečici vstopili v praznični december. Pozno popoldan pa so se otroci s starši in zaposleni udeležili tradicionalnega pohoda z lučkami okoli Šmartna. Pohod smo zaključili v starem mestnem jedru, kjer smo lahko prisluhnili mladim pevkam in pevcem pevskega zbora osnovne šole Šmartno in glasbenikom Glasbene šole Litija - Šmartno.

Prav posebno navdušenje so naši otroci izkazali ob nastopu vokalne skupine vzgojiteljic iz vrtca Ciciban. Pevke je na klavinovi spremljala pianistka Sara Rustja Turniški.

Na stojnici vrtca Ciciban smo se lahko  posladkali s slastnim jabolčnim zavitkom, ogreli pa z vročo čokolado in kakavom.

Hvaležni smo vsem, ki ste se ustavili na naši stojnici in darovali prostovoljne prispevke.

FOTOGRAFIJE

Galerija skupnih dogodkov