Napoved dejavnosti

sreda, 15. 5. 2024: Družinski dan - Miške
četrtek, 16. 5. 2024: Družinski dan BUČKE

Cicihribci

V letošnjem šolskem letu smo v vrtcu Ciciban pričeli z novo dejavnostjo, ki smo jo poimenovali Cicihribci.

Otroci starejših skupin se bodo udeležili štirih pohodov na bližnje vzpetine, v vsakem letnem času. Prvi trije pohodi bodo v spremstvu vzgojiteljic, na četrtega pa bodo povabili tudi družine.

V soboto, 7. 10. 2023, je bil izveden prvi pohod. Zbralo se je petindvajset malih pohodnikov. Izpred GD Breg smo krenili navkreber po gozdni poti. Po dobri uri hoje nas je v Gradišču pri Litiji pričakalo sonce. Med potjo so se otroci okrepčali s sladkimi prigrizki za energijo. Sledila je težko pričakovana malica in igra v jesenskem gozdu. Sledil je odhod v dolino. Starši so otroke pričakali v Zg. Jablanici. Otroci so bili srečni in zadovoljni, pa tudi utrujeni.

Galerija skupnih dogodkov