Napoved dejavnosti

petek, 1. 3. 2024: Vpis v vrtec za šol. leto 24/25
četrtek, 7. 3. 2024: Pogovorne urice
ponedeljek, 18. 3. 2024: Eko teden
sreda, 27. 3. 2024: Babice in dedki, Palčki
torek, 23. 4. 2024: Družinski dan, Palčki

Rada te imam takšnega kot si

Za nami je predstava vzgojiteljic, prirejena po knjigi Rada te imam takšnega kot si. Govori o prijateljstvu med ježkom in miško, ki si med seboj pomagata, se spodbujata in s tem krepita njuno prijateljstvo. Tokrat je bila izvedena v popoldanskem času, tako da so si jo otroci lahko ogledali skupaj s starši. Kot se za pravo predstavo spodobi so ob prihodu vsi dobili svoj programski list. Vsi smo v predstavi zelo uživali, kar se je videlo po nasmejanih obrazih, skupnih pesmih in aktivnim sodelovanjem pri sami predstavi.

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika