Napoved dejavnosti

Ni dogodkov

Cici tek za vse generacije

Danes, 28. maja 2024, je pred Vrtcem Ciciban potekal medgeneracijski dogodek Cici tek za vse generacije. Na njem smo sodelovali otroci in zaposleni Vrtca Ciciban, oskrbovanci Doma Tisje, Javni zavod Bogenšperk in Agencija za varnost prometa.

Dejavnosti so potekale na štirih postajah. Otroci so se preizkusili v teku in prejeli medalje, ki jih je omogočil Zavod za kulturo, mladino in šport Litija. Po teku so se okrepčali z napitkom in prigrizki. S starejšimi so se družili ob družabnih igrah. Pasavček jim je na poučen in zanimiv način prikazal pravilno uporabo čelade ter jim povedal, da morajo biti med vožnjo vedno pripeti z varnostnim pasom.

Dogodek je potekal v okviru Festivala Bogenšperk pod okriljem Javnega zavoda Bogenšperk in Občine Šmartno.

Galerija skupnih dogodkov