Napoved dejavnosti

Ni dogodkov

Začetek novega šolskega leta v vrtcu

Po aktivnih in pestrih počitnicah, tudi v vrtcu 2. septembra vstopamo novo šolsko leto.

Pred nami je zopet eno ustvarjalno in igrivo leto. Potekalo bo v luči priprav na praznovanje 55-letnice predšolske vzgoje v Šmartnem pri Litiji.

A to ni najpomembnejše. Najpomembnejša nam bo skrb, da našim otrokom zagotovimo ljubeče, varno in spodbudno učno okolje. Da bo odraščanje otrok edinstveno, prijetno in nepozabno – v pozitivnem smislu.

Predšolsko obdobje je obdobje izkustvenega učenja. Želimo si postaviti trdne temelje za vse nadaljnje življenjske izkušnje. S svojim zgledom bomo otroke učili ustrezne in prijazne komunikacije, doslednosti, sprejemanja odgovornosti. Vse to pa vodi h krepitvi pripadnosti, spoznavanju sebe in odkrivanju odnosov z drugimi.

V času (pre)hitrega tempa, zasičenosti z digitalno tehnologijo in pretiranim potrošništvom, bomo strokovni delavci Vrtca Ciciban iskali poti in načine do vsakega otroka in družine. Le naše skupno sodelovanje je otrokom lahko zgled, podpora in pomoč pri odraščanju.

Še eno razigrano leto želim malim in velikim v Vrtcu Ciciban!

Galerija skupnih dogodkov