OKTOBERSKE DOGODIVŠČINE

Mesec oktober je bil pri nas poln jesenskih čarovnij in ustvarjalnih dogodivščin! Naši mali umetniki so izdelali čudovite jesenske dekoracije, ki krasijo naš vrtec. Skupaj smo ustvarili barvite ptičke in njihove hišice. Ob zvokih flavte so otroci z veseljem peli in plesali, kar je še dodatno popestrilo naše jesenske dneve. Sprehodi po naravi so nam omogočili, da smo raziskovali različne oblike, barve in teksture jesenskih listov ter plodov. Otroci so uživali ob zbiranju in preučevanju naravnih plodov. Srečali smo se tudi z naravnimi prebivalci, med drugimi tudi z deževnikom, ki je vzbudil veliko zanimanja. Ob dnevu hoje smo se podali do Javorske energijske poti, kjer smo občudovali naravo, za zaključek pa smo pekli in se sladkali s kostanjem.

">FOTOGRAFIJE

Galerija Javorčki