Obisk doma Tisje

Danes smo z otroki iz skupine Petelinčki obiskali dom Tisje. Tamkajšnje stanovalce in zaposlene smo razveselili s krajšim nastopom. Zapeli smo jim nekaj pesmic in zaplesali. Nato smo skupaj zarajali in si izmenjali nekaj lepih besed. Sklenili smo, da nas kmalu v našem vrtcu obiščejo tudi oni.

Tako čarobni trenutki ostanejo v spominu prav tako otrokom, kot tudi starejšim. Iskreno smo hvaležni, da smo lahko bili del te izkušnje.

Prilagamo nekaj fotografij, čeprav nobena fotografija ne more pokazati sreče in hvaležnosti, ki smo jo tam začutili. Vam pa lahko z njimi vsaj malo približamo današnje doživetje.

Otroci bodo razvili spoštovanje do starejših ljudi, če bodo imeli priložnost druženja z njimi.

Galerija Petelinčki