×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5887 is not published

 

Napoved dejavnosti

petek, 1. 3. 2024: Vpis v vrtec za šol. leto 24/25
četrtek, 7. 3. 2024: Pogovorne urice
ponedeljek, 18. 3. 2024: Eko teden
sreda, 27. 3. 2024: Babice in dedki, Palčki
torek, 23. 4. 2024: Družinski dan, Palčki

Bivanje v naravi 1. dan

Počitnice so se komaj končale, za najstarejše otroke v vrtcu, pa se je pričela nova dogodivščina. Odpravili smo se namreč na Debeli Rtič. Po precejšnjem delu poti, smo se ustavili na školjčišču. Otroci so našli školjke, v katerih se sliši morje. Po kosilu in kratkem počitku, smo si ogledali kje smo nastanjeni. Pričakala so nas izjemno mikavna igrala. Nato smo odšli na lov za zakladom. Srečali smo se z zemljevidom in iskali slikovne koščke različnih fotografij. Našli smo tudi skrinjo s sladkim presenečenjem.

Dan smo zaključili z zabavo na plaži. V dnevnik smo narisali tudi vtise današnjega dne. Otroci so okrog devete ure že vsi mirno zaspali.

 

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika