Mesec november

Topel november je za nami in stopili smo v praznični december. V mesecu novembru smo spoznali in doživeli marsikaj zanimivega. Spoznali smo poklice in ustvarili čisto svoj spomin Poklici. Igrali smo se igre vlog, kot so kuharji, frizerji, zdravniki, in na lastni koži okusili, kaj delajo šivilje. Spoznali smo pravi šivalni stroj in preizkusili, kako je šivati z njim. Srečali pa smo se tudi z ročnim šivanjem in to je bilo zelo zanimivo. Kadar nas je presenetilo slabo vreme, smo poligon postavili kar v igralnici in garderobi ter se tako razmigali. Radi ustvarjamo tudi s plastelinom, ki pa ga v vrtcu naredimo kar sami. Med drugimi nas je obiskala tudi učiteljica angleščine, ki nam je pripravila dejavnosti, s katerimi smo spoznavali, kako se po angleško reče številkam do 10.

Se že veselimo, kaj zanimivega nam bo prinesel december.

Galerija Pikapolonice

Prijava/odjava uporabnika