Pozdravljeni otroci!

Prvi teden prazničnega decembra je že za nami. Zima nam je razveselila s prvimi snežinkami, a tudi te so se že stopile na vaših malih prstih in rdečih licih ter sedaj čakajo, da se vrnejo zopet v nebo. Kdo ve, morda vas že kmalu ponovno razveselijo s svojim tihim padanjem.

Verjamemo, da ste v tem mesecu doma polno zaposleni. Postaviti je treba smrečico, izdelati kopico okraskov in voščilnic, speči nekaj pladnjev piškotov, pa še obiski dobrih mož so tu. 😊

Ker zanimivih stvari ni nikoli zares dovolj, imamo za vas pripravljeni novi praznično obarvani dejavnosti. Božiček je s svojimi škratki že dolgo časa priden pri pripravi daril za otroke sveta, zato je v zadnjem času vse bolj utrujen in se mu pri kakšnem darilu tudi kaj zalomi.

Boste vi otroci tako dobri, da mu boste pomagali preveriti ali je uspel darila postaviti v ustrezno zaporedje ter posode piškotov pravilno napolniti?

Imejte se nadvse lepo ter hvala vam za pomoč😊