Napaka

Error the gallery with an id of: 6637 is not published

Napoved dejavnosti

V Šmartnem gostili medregijsko srečanje Korak za korakom

Delo v vzgoji in izobraževanju zahteva nenehen profesionalni razvoj zaposlenih. Opolnomočen in strokoven vzgojitelj, je vir navdiha, zakladnica idej, inovativnosti, pri delu s starši in otroki pristopa s polno mero zauanja vase in v rešljivost situacij.

Vrtec Ciciban je v metodologijo Korak za korakom vključen že več let zapored. Metodologija poudarja na otroka osredinjen pristop. Deluje pod okriljem Pedagoškega inštituta, ki vsem vključenim nudi strokovno podporo. Enkrat letno v okviru podpore, razpiše medregijska srečanja. Letos smo medregijsko srečanje gostili tudi v našem vrtcu. Vzgojiteljica Melita Peskar je izjemno strokovno vodila učečo se skupnost za kolegice našega vrtca, udeleženko iz vrtca iz sosednje občine in za skupino zaposlenih iz Vrtca Pobrežje Maribor.

Ponosni smo, da se kljub pomanjkanju ustreznih prostorov za tovrstna srečanja, novih izzivov ne ustrašimo, a se z njimi soočimo.

Galerija skupnih dogodkov